Hekimlerimiz

Hekimlerimiz

Ardahan doğumlu olan Dr. Orhan ÖZCAN orta öğretimini Kars Lisesi’nde bitirdikten sonra, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini ve Gülhane Askeri Tıp Akademisi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kliniği’nde Uzmanlık eğitimini tamamladı.
 
Bursa Asker Hastanesi’nde Tabip Binbaşı olarak görev yapmasının devamında, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı’nda Başasistan, Doçent Doktor ve Profesör Doktor olarak çalışmaya devam etti.
 
1999-2005 yılları arasında U.Ü.Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yaptı. Prof. Dr. Orhan ÖZCAN; aynı üniversitede Fakülte Yönetim Kurulu Üyeliği, Üniversite Senato Üyeliği, Atatürk Hidroterapi ve Rehabilitasyon Merkezi Başhekimliği, Atatürk İlkeleri ve Devrim Tarihi Araştırma Merkezi Müdürlüğü ve Rektör Yardımcılığı gibi görevlerde de bulundu.
 
Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği Kurucu Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeliği, “International Spinal Cord Society” Üyeliği, Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzman Hekimler Derneği Üyeliği, Bursa Tabip Odası Başkanlığı diğer mesleki etkinlikleri arasındadır.
 
Dil Derneği Üyeliği de bulunan Dr. Orhan ÖZCAN’ın yabancı dili İngilizce olup, Uluslararası ve Ulusal  hakemli  dergilerde  araştırma  makaleleri,  uzmanlık  alanında  yayınlanmış  6 kitabı, 2 monografı bulunmaktadır.
 
Prof. Dr. Orhan Özcan “European Board of Physical and Rehabilitation Medicine” sertifikası sahibidir.

Hekimlerimiz

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ den Tabip Teğmen olarak mezun oldu.
 
GATA’ da İntörn doktor olarak çalıştı. Kıta hizmetini 7. Kolorduya bağlı Mardin’de 3 yılda tamamladı.  TUS sınavını kazanarak GATA Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi aldı.
 
1972’ de Eczacı Adalet TÜFEKÇİOĞLU ile hayatını birleştirdi. İhtisasını tamamlayarak Bursa Asker Hastanesi’nde göreve başladı. Mecburi hizmetini de tamamlayıp Tabip Binbaşı olarak kendi isteği ile Silahlı Kuvvetlerden ayrıldı ve özel muayenehanesinde çalışmaya başladı.
 
2006 yılında Özel Emniyet Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi’nin kuruluşu ile birlikte, muayenehanesini kapatarak Uzman Hekim ve BAŞHEKİM olarak Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde göreve başlamıştır. Çeşitli mesleki ve sosyal derneklerde aktif olarak çalışmıştır.
 
Ulusal kongrelerde yayınlanan bildirileri vardır.

Hekimlerimiz

Yüksek öğrenimini Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde tamamlayarak Tabip Teğmen olarak mezun olup Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesine katılan Dr. Metin Yurdakoş, Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ihtisasını tamamladı.
 
Edirne 4.P.Tüm. Komutanlığı Sağlık ve Veteriner Şube Müdürlüğü görevini yürütürken farklı şartlarda görev yapan T.S.K personeline ergonomi konusunda seminerler verdi.
 
1991 yılında Bursa Askeri Hastanesi’ne atanan Dr. Metin Yurdakoş ( TSK Fizik Tedavi, Rehabilitasyon ve Hidroklimatoloji Merkezi’nde) Klinik Şefi  ve Baş Tabip yardımcılığı görevini 1999’a kadar sürdürdü. Bu görevi esnasında T.S.K adına Almanya, Hollanda, Avusturya ve Kanada’da Fizik Tedavi Rehabilitasyon, Kaplıca ve Sağlıklı Yaşam Merkezleri ile ilgili araştırmalar yapmıştır.
 
Tatvan Askeri Hastanesi Başhekimliği görevinde bulunan Dr. Metin Yurdakoş kendi isteği ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nden emekli olup Bursa’ya yerleşmiştir.
 
1994’te Çekirge’de kurduğu ROMMER’i (Romatizmal Hastalıklar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi) halen işletmekte olan Dr. Metin Yurdakoş, bilahare iki arkadaşı ile T.C Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı Türkiye’nin ilk gezici, koruyucu sağlık hizmeti sunan Bursa İnsan Sağlığı Merkezi’ni kurdu ve yönetti.
 
Dr. Metin Yurdakoş’un mesleği ile ilgili 5 adet uluslar arası ve birçok yurt içi yayınları mevcuttur.

Hekimlerimiz

Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul’da kıta hekimliği yaptıktan sonra Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanlık Eğitimini tamamladı. Bursa Asker Hastanesi’nde ve yarı zamanlı olarak Bursa Konur Hastanesi’nde daha sonra da Erzurum Mareşal Çakmak Asker Hastanesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak görev yaptıktan sonra Türk Silahlı Kuvvetleri’nden emekli oldu.
 
2009 yılından itibaren Özel Emniyet Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi’nde görev yapmaktadır.
 
Mesleğinde özel ilgi alanları; hemipleji, parapleji ve el rehabilitasyonudur.
 
Evli ve iki çocuk babasıdır.

Hekimlerimiz

Tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nde tamamladıktan sonra Dr. Muharrem Dursun Türk Silahlı Kuvvetleri’ne katıldı. Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde bir yıl intern tabip teğmen olarak çalıştıktan sonra tabip üst teğmen olarak kıta görevini tamamladı.
 
Uzmanlık eğitimini 1976-1980 yılları arasında yine GATA’da tamamladı. Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı olarak 1980-1984 yıllarında Çorlu Askeri Hastanesi’nde, 1984-1989 yıllarında ise Bursa Askeri Hastanesi’nde görev yaptı. Ardından 1989-1990 yıllarında Sarıkamış Askeri Hastanesi Başhekimliği görevindeyken kendi isteğiyle Türk Silahlı Kuvvetleri’nden emekli oldu.
 
1990 yılında geldiği Bursa’da bir yıl boyunca serbest hekim olarak görev yaptı. 1992 yılından itibaren çeşitli özel sağlık kuruluşlarında çalışan Dr. Muharrem DURSUN 2014 yılından itibaren ROMMER ailesine katılmıştır.

Hekimlerimiz

Doğum yeri Van olan Dr. Tuncer ONUKTAV orta öğretimini Van Atatürk Lisesi’nde bitirdi. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Askeri Tıbbiye’den mezun oldu.

Dr. Tuncer ONUKTAV, 1. Zırhlı Tümende kıta hizmetinden sonra 1974’te Ankara Gülhane Tıp Akademisi’nde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanlığını tamamladı.

Uzman Tabip olarak, Erzincan-Bursa-Çorlu Asker Hastanelerinde görev aldı.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nden emekli olan Dr. Tuncer ONUKTAV bir süre özel muayenehanesinde çalışmalarını sürdürdü. 2013 yılında muayenehanesini kapatarak Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde göreve başladı.

Hastalarına Nöral Terapi ile birlikte gerektiğinde farklı yöntemleri kombine ederek tedavi uygulayan Dr. Tuncer ONUKTAV, Akapuntur ve Proloterapi üzerine de çalışmalarına devam etmektedir.

Hekimlerimiz

İstanbul Tıp Fakültesi’ni kazandıktan altı ay sonra yine İstanbul’da bulunan Askeri Tıbbiye’ye girdi.
 
Tıp Fakültesi’nden mezun olup kıta hizmetini yapmak üzere Anadolu’da muhtelif illerdeki Askeri Birliklerde Pratisyen Hekim olarak görev yaptı.
 
Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde İç Hastalıkları ihtisasını tamamladı. Daha sonra Endokrin ve Metabolizma Hastalıkları ihtisasını da tamamlayarak bu dalda da uzmanlığını aldı.
 
 Yardımcı Doçent’lik sınavında başarılı olan Dr. Metin Şahin, bir süre bu görevi de yürüttükten sonra kendi isteği ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nden emekli olarak Bursa’ da ki özel muayenehanesinde çalışmalarını sürdürdü.
 
2011 yılında muayenehanesini kapatarak Özel Emniyet Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi ailesine katıldı.
 
Evli ve iki çocuk babasıdır.
 
DR. Metin Şahin’in mesleği ile ilgili 3 uluslar arası 8 ulusal yayınları mevcuttur.

Hekimlerimiz

    Sedat AKYOL; 1970 Bursa doğumlu olup, 1988 yılı Bursa Işıklar Askeri Lisesi ve 1994 yılı Gülhane Askeri Tıp Fakültesi mezunudur. Askeri tabiplik yaşantısına 1995-1997 yıllarında Kırıkkale 9'ncu Zırhlı Tugay Komutanlığı'nda mecburi kıta hizmetiyle başladı, burada TUS sınavını kazandı, 1997-2001 yıllarında ihtisasını Ankara GATA'da yaparak "İç Hastalıkları Uzmanı" oldu. 2001-2004 yıllarında Erzincan Asker Hastanesi, 2004-2010 yıllarında Ankara Kara Harp Okulu, 2010-2012 yıllarında Bilkent TSK Rehabilitasyon ve Özel Bakım Merkezi, 2012-2014 yıllarında Çanakkale Asker Hastanesi Gökçeada Polikliniği ve 5'nci Komando Alayı, 2014-2016 yıllarında Bursa Asker Hastanesinde  uzman tabip ve yöneticilik görevlerinde bulundu.
    2016 yılında Asker Hastanesinin Sağlık Bakanlığına devrini müteakip yeni adıyla İlker Çelikcan FTR Hastanesi'nde bir yıl çalıştıktan sonra 2017 yılında kıdemli albay rütbesinde kendi isteğiyle emekli olarak Rommer bünyesine katıldı.   
    Evli ve 3 erkek çocuk babasıdır. İyi derece fransızca ve orta derece ingilizce bilmektedir. Çeşitli bilimsel faaliyet ve kurslara katılmış olup yurtiçi ve yurtdışı yayınları mevcuttur.

KURSLAR

 1. İlk ve Acil Yardım, Acil Tıp, Temel Yaşam Desteği (BASIC) ve Askeri-Tıbbi Adaptasyon (56. Dönem , 17-28 Temmuz 1995 / GATA İlk ve Acil Yardım ve Eğitim Merkezi Ankara).
 2. İleri Kardiyak Yaşam Desteği – Travmalarda ve Savaş Alanında İleri Yaşam Desteği (ADVANCED) (45. Dönem, 15-26 Aralık 1997 / GATA İlk ve Acil Yardım ve Eğitim Merkezi Ankara).
 3. Uzman Tabip Mesleki Gelişim Eğitimi / 19-30 Mart 2007 / GATA İç Hastalıkları Kliniği.
 4. Askeri Sağlık Kurumlarında Yöneticilik Eğitimi (Baştabip Oryantasyon Eğitimi) / 16-20 Kasım 2015 / GATA Sağlık Hizmetleri Yönetimi Bilim Dalı.       

YAYINLAR

 1. Güleç M, Özkan M, Yeşilova Z, Özata M, Yönem A, Akyol S, Özdemir İÇ. Hipogonadizmli genç erkeklerde solunum fonksiyon testleri. 21.Ulusal Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Kongresi 1998; S-50:119.
 2. Erdil A, Uygun A, Akyol S, Kılınç R, Kadayıfçı A, Şimşek A, Bağcı S, Karaeren N, Dağalp K. Kolelitiyazis zemininde mirizzi sendromu şeklinde gözüken hepatik ve ekstrahepatik safra kanalı metastazlı bir safra kesesi kanseri olgusu. 16.Ulusal Gastroenteroloji Kongresi Ulusal Gastroenteroloji Haftası 1999; Posterler 271:74.
 3. Akyol S, Mas R, Yaşar M, Aydoğan H, Deveci S, Akay C, Cömert B, Öztürk M, Mas N, Sayal A, Öncü K, Koçar İH. Deneysel akut pankreatitte antibiyotik ve probiyotik kombinasyon tedavisinin sekonder pankreatik enfeksiyonlar üzerine etkisi. 18.Ulusal Gastroenteroloji Haftası Poster Ödülü 2001.
 4. Şener O, Bolu E, Akyol S. Kronik idiyopatik anjiyoödem tedavisinde siklosporin A:bir olgu sunumu. Uluslararası Katılımlı 2.Astma ve Allerjik Hastalıklar Kongresi 2001;P-61:78.
 5. Akyol S, Mas MR, Cömert B, Ateskan Ü, Yasar M, Aydogan H, Deveci S, Akay C, Mas N, Yener N, Kocar IH. The effect of antibiotic and probiotic combination therapy on secondary pancreatic infections and oxidative stress parameters in experimental acute necrotising pancreatritis. Pancreas 2003,26:363-367.
 6. Şener O, Bolu E, Akyol S. Kronik idiyopatik anjiyoödem tedavisinde siklosporin A:bir olgu sunumu. Gülhane Tıp Dergisi 2005;47:228-230.

BİLİMSEL FAALİYETLER

 1. 6.Akademik Diyabet Toplantısı 2002.
 2. Turkish-Italian Joint Meeting on Hypertension&Atherosclerosis 2003 Antalya.
 3. 3.Doğu-Güneydoğu Anadolu Hepato-Gastroenteroloji Sempozyumu 2003 Erzurum.
 4. Tip 2 Diyabet Tedavisi ve İnsülin Kullanımı 2003.
 5. Kara Kuvvetleri Makale Yarışması Hakemliği, Kara Harp Okulu Savunma Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü 2006 Ankara.
 6. Türkiye Huzurevleri ve Bakımevleri Doktorları Nutrisyon Eğitim Kursu 2011 Antakya.
 7. Türkiye Huzurevleri ve Bakımevleri Doktorları Nutrisyon Eğitim Kursu 2012 Kapadokya.
Hekimlerimiz

2014 yılında Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur.
Üniversite eğitimi süresince, Özel Ankara Güven Hastanesi’nde yetişkin beslenmesi üzerine, Hacettepe Üniversitesi Erişkin Hastanesi onkoloji, nutrisyon destek, poliklinik ve dahiliye bölümlerinde; Hacettepe Üniversitesi İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi’nde çocuk beslenmesi üzerine; T.C. Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği ve Hacettepe Üniversitesi Hastanelerinde kurum beslenmesi üzerine stajlarını başarıyla tamamladı.
Diyabet diyetisyenliği, onkoloji diyetisyenliği, kardiyoloji diyetisyenliği ve sporcu diyetisyenliği kursları başta olmak üzere birçok eğitim ve kurs programına katıldı.
Mezuniyetinin ardından özel hastanelerde ve zayıflama merkezlerinde çalışan Öznur Bulut; Mayıs 2016 itibariyle Rommer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde diyetisyen olarak çalışmaya başlamıştır.


Katıldığı Bilimsel Kurs ve Sempozyumlar

 

 • 9. Uluslararası Beslenme ve Diyetetik Kongresi (Ankara/2014)
 • Hacettepe Beslenme ve Diyetetik Günleri Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu – Diyabet Diyetisyenliği Hacettepe Kültür Merkezi (Ankara/2013) 
 • EDUCON Takım Olmak Güçtür ve Yönetişim (Ankara/2013)
 • Başkent Üniversitesi 3. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu – Kardiyoloji Diyetisyenliği (Ankara/2013)
 • Hastalıklarda Diyet Tedavisinin Klinik Uygulamalara Yansıması Sempozyumu GATA (Ankara/2012)
 • Trakya Üniversitesi Teori ve Pratikte Diyetetik Yaklaşımlar Sempozyumu (Edirne/2013)
Hekimlerimiz

*2014 yılında Psikoloji lisans eğitimini Koç Üniversitesi İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi’nde tamamlamıştır.
*2016 yılında, sosyal endişenin kısa süreli bellek üzerindeki etkilerini araştıran teziyle Londra’daki Kingston Üniversitesi’nden Klinik Psikolojiuzmanlığını(Master of Science) aldı.
*İstanbul Universal Vatan Hastanesi’nde duygudurum bozukluları ve madde bağımlılığı ile çalıştıktan sonra Hümanite Psikiyatri Tıp Merkezi ve Davranış Bilimleri Enstitüsü’nde gönüllü stajlarını tamamladı.
*Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde psikotik bozukluklar, postpartum (doğum sonrası) depresyon bozukluğu, bağımlılık ve yeme bozukluklarıyla çalışarak klinik stajını tamamladı.
*Yüksek lisans eğitimine devam ederken, Londra’da kurulan IMECE Kadın Merkezi’ndeki Aile İçi Şiddet Servisi’nde gönüllü psikolog olarak çalıştı.
*Türkiye’ye döndükten sonra İstanbul merkezli LEAP Çalışan Destek Programı kapsamında, kurumsal şirketlerde çalışanlara ve çocuklarına psikolojik danışmanlık yaptı.
*Uzm. Psk. Sezen Özütek’ten Psikopatoloji Testleri uygulayıcı sertifikası ve Dr. Kültegin Ögel’den Bağımlılık Danışmalığı Sertifikası almaya hak kazandı.

 • Dr. Ali Sarper Taşkıran’ın Yeme Bozuklukları Semineri’ne katıldı.
 • Koç Üniversitesi’nde düzenlenen Temel Travma Eğitimi’ne katıldı.
 • Erişkin Psikopatolojisini Test ve Ölçeklerle Değerlendirme Sertifikası aldı.
 • Dr. Başak Demiriz’den Çocuk ve Ergenlerle Kognitif Terapi ilkeleri eğitimi aldı.
 • Dr. Emel Stroup’tanDepresyon, Kaygı Bozukluğu ve Obsesif-KompulsifBozukluk’ta Kognitif Terapi eğitimi aldı.
 • Doç. Dr. Zümra Atalay’ın düzenlediği Mindfulness (Bilinçli Farkındalık) Terapisi Sempozyumu’na katıldı.
 • Dr. Kültegin Ögel’den Bağımlılık Danışmanlığı Sertifikası aldı.
 • Paris’te düzenlenen 8. Dünya Psikoterapi Kongresi’nde Kişilik Bozukluklarında Masterson Yaklaşımı workshoplarına katıldı.

Hangi Alanlarda Çalışıyoruz?

Yetişkin ve Ergenlerle Psikoterapi:

 • Kronik/Fiziksel bozuklukların psikolojik yansımaları
 • Beslenme ve Yeme Bozuklukları
 • Bağımlılık ve Maddeyi Kötüye Kullanma (Sigara, Alkol, Madde, Oyun, İnternet…)
 • Depresyon
 • Öfke Kontrolü Bozukluğu
 • Ayrılma Kaygısı Bozukluğu
 • Fobiler
 • Sosyal Kaygı Bozukluğu
 • Panik Bozukluk/Panik Atak
 • Yaygın Kaygı Bozukluğu
 • Obsesif-Kompulsif Bozukluk (Takıntı-Zorlantı Bozukluğu)
 • Beden Algısı Bozukluğu
 • Travma Sonrası Stres Bozukluğu
 • Akut Stres Bozukluğu
 • Bedensel Belirti Bozukluğu (Psikosomatik Bozukluklar)
 • Hastalık Kaygısı Bozukluğu (Hipokondria)

Çocuklarda Psikolojik Danışma ve Yönlendirme:

 • Çocukluk çağı gelişimi
 • Kardeş kıskançlığı
 • Uyku düzeni
 • Yeme düzeni
 • Uykuda yatağı ıslatma
 • Okula alışma
Hekimlerimiz

Doktorumuz Manisa doğumlu olup İzmir Karşıyaka Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. 2007 yılı itibariyle Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne yerleşerek meslek hayatına adım atmıştır.

 • 2010 yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı tarafından düzenlenen florozis taramalarında bizzat faaliyet göstermiştir
 • 2011-2013 yılları arasında 4 farklı ilde ve bu illere bağlı bölgelerde (Antalya, Kemer, Demre, Burdur, Bucak, Afyon, Dinar, Isparta) Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Protez (Protetik Diş Tedavisi) ve İmplantoloji çalışmaları yapmıştır.
 • 2013-2014 yıllarında Antalya’da Estetik Diş Hekimliği çalışmalarına başlamıştır.
 • 2014-2016 yılları arasında Didim’de Estetik Diş Hekimliği çalışmalarına devam ederek, diş hekimliği hizmetlerini uluslararası boyuta 7 ülkeye(İngiltere, Almanya, İsveç, Norveç, İskoçya, İtalya, Fransa) ulaştırabilmiştir.
 • 2016 yılında Didim’de çocuklara oral hijyen konusunda eğitim ve bilgilendirme çalışması yapmıştır
 • 2016 yılı sonu itibariyle Bursa’ya yerleşmiş olup halen ROMMER International Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi’nde mesleki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Katıldığı kongre ve seminerler:

 • 2014 Engin Taviloğlu Estetik Diş Hekimliği "Anterior morfoloji ve kompozit tabakalama kursu", Ramada Otel Antalya
 • 2017 Prof Dr Dt Aslıhan Üşümez "İmplant Üstü Protezlerde Simantasyon, Komplikasyonlar ve Çözümleri", BAOB
 • 2017 Doc Dr Sabri Cemil İŞLER "Tek Diş İmplantlarda Cerrahi ve CAD-CAM Uygulamaları", BAOB
 • 2017 Dr Inaki Gamborena "İmplant Dişhekimliğinde Paradigma Değişimi: Yumuşak Doku Kavramının önemi", Sheraton Kongre Merkezi, Ankara

Ne gibi hizmetler vermekteyiz?

 • Estetik Diş Hekimliği
 • Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
 • Konservatif ve Restoratif Diş Hekimliği
 • Oral İmplantoloji
 • Endodonti (Kanal Tedavisi)
 • Oral Diagnoz – Radyoloji
 • Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)
 • Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)
 • Ortodonti
 • Protez
 • T.M.E (Çene Eklemi Rahatsızlıkları)
 • Sedasyon

 

Biz sizi Arıyalım


Uzmanlık alanlarımızla ilgili sorularınızı bizimle paylaşın.

ROMMER Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Yukarı Çık