Biz

ROMMER International Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi; Türkiye’nin tarih, termal ve doğa şehri Bursa’da; gelişmiş sağlık teknolojisini ve termal suyu bir arada kullanarak fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamaları sunmaktadır.

ROMMER; Bursa’da termal su kaynaklarının merkezinde 1994 yılında kurulmuş olup, alanında uzman hekim kadrosuyla birlikte deneyimli fizyoterapistler, ergoterapistler, fizik tedavi teknikerleri ve hemşireleriyle sağlık hizmeti vermektedir.

ROMMER, yetişkin felçli hastaların tedavisi, engelli çocuk rehabilitasyonu, parkinson, multiple skleroz (MS), kas hastalıkları, omurilik yaralanmaları v.b rahatsızlıkların tedavisinde bilgisayarlı özel denge cihazları, robotik rehabilitasyon sistemleri gibi gelişmiş pek çok teknolojiyi kullanır. Ortaya çıkan denge ve yürüme problemleri ile kaybedilen fiziksel aktivitelerin yeniden öğretilmesi için doğru tedavi yöntemlerini belirleyerek, rehabilitasyon programı sonunda hastaların günlük yaşam aktivitelerini bağımsız ve ağrısız yapmalarını, yaşam kalitelerini arttırmayı hedefler. Engelli çocuklarda ve yetişkin felçli hastalarda gözlemlenen yutma ve salya (tükürük) kontrolü rehabilitasyonu konusunda uzman ergoterapistler tarafından rehabilitasyonun bir parçası olarak uygulanır.

ROMMER geleneksel kaplıca tıbbi tekniklerini termal su ile birlikte; son teknoloji ile tasarlanmış hareket sistemli hidroterapi uygulamalarını, bel/boyun fıtıkları, sırt ağrıları, fibromiyozit, diz ağrıları, yumuşak doku romatizması, eklem romatizması, eklem protezleri ve her türlü ortopedik ameliyatlar sonrası oluşan fonksiyon bozukluklarının tedavisinde kullanır. Yurt içi ve yurt dışından bir çok hastaya fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti sunarken, alanındaki tüm gelişmeleri de yakından izleyerek, hastalarının fiziksel aktivitelerini tam kapasiteyle yapabilmeleri için doğru tedavi yöntemleri ile yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaçlamaktadır.

ROMMER, yurt içi ve yurt dışından bir çok hastaya fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti sunarken, İngilizce, Rusça, Arapça, dillerinde konuşabilen deneyimli sağlık personeli ile hastalarını sağlıklı hallerine kavuştururken refakatçileri ile birlikte konforlu konaklama çeşitliliği ve Bursa’nın şifalı suları, eşsiz doğası ile konuklarına memnuniyet yaratan, başarılı bir rehabilitasyon hizmeti sunmaktadır.

Biz
Biz
Biz

Biz sizi Arıyalım


Uzmanlık alanlarımızla ilgili sorularınızı bizimle paylaşın.

ROMMER Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Yukarı Çık